O grupie GPP

GPP PRODUKT POLSKA to grupa polskich producentów z branży artykułów szkolno-biurowych.

Wszystkie zrzeszone firmy to przedsiębiorstwa z wieloletnim doświadczeniem mające ugruntowaną pozycję na rynku artykułów szkolno-biurowych.

Wychodząc na przeciw nowym wymaganiom odbiorców, GPP PRODUKT POLSKA została stworzona celem lepszej ich obsługi, ułatwieniom logistycznym i przedstawieniem jednej wspólnej oferty.

GPP PRODUKT POLSKA dzięki połączonemu potencjałowi wprowadza nowe artykuły będące rozszerzeniem obecnej oferty handlowej.

GPP Produkt Polska

tel./fax: +48 0-22 730 46 66
ul. M. Reja 12A [ mapa ]
05-800 Pruszków

email: gpp@gpp.waw.pl

GPP Produkt Polska

Plastelina to masa plastyczna do modelowania przestrzennego. Nadaje się do zabawy i nauki, znakomicie rozwijając zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną dziecka. Używa się jej również w pracowniach plastycznych i przy pracach modelarskich. Nasza plastelina jest łatwa i bezpieczna w użyciu. Delikatna w dotyku, nie klei się do rąk i nadaje do wielokrotnego użycia. Wyjątkowo trwałe barwy w szerokiej gamie można dowolnie mieszać lub łączyć. Dzięki starannemu dobraniu odpowiednich i czystych ekologicznie składników o najwyższej jakości, stworzyliśmy produkt bezpieczny, opatrzony atestem PZH. Plastelina jest dostępna w zestawach 6, 10 i 12 kolorów pastelowych oraz zestawie 6 kolorów fluorescencyjnych.

Ponadto oferujemy plastelinę:

- W wiaderkach XXL 8 i 16 kolorów,

- W kartonie MAX 12 kolorów po 15 pałeczek z koloru,

- Artystyczną (ART.) w zestawach 0,25 kg 0,5 kg i 1 kg - dostępna w 12 kolorach pastelowych i w 6 fluorescencyjnych

 

Modelina jest termoutwardzalnym tworzywem plastycznym do modelowania. Służy zabawie i nauce, rozwijając zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną dziecka. Modelina stosowana jest również w pracach modelarskich i w pracowniach plastycznych. Jest delikatna w dotyku, nie przywiera do rąk i można jej wielokrotnie używać. Szeroka gama wyjątkowo trwałych barw gwarantuje dowolny efekt kolorystyczny. Kształt nadany masie (np. figurki, klipsy, broszki, korale, modele, makiety) można utrwalić we wrzącej wodzie lub piekarniku w temperaturze: od 100 do 140°C w czasie od 10 do 15 minut w zależności od rozmiarów utwardzanego elementu. Kompozycje z innymi dodatkami (cekiny, guziki, koraliki, spinki, itp) należy wykonywać przed utwardzeniem. Dzięki starannemu doborowi właściwych składników o najwyższej jakości nasza modelina jest produktem bezpiecznym. Ma atest PZH. Przygotowaliśmy zestawy po 6 i 10 kolorów pastelowych oraz fluorescencyjnych.

Ponadto oferujemy modelinę:

- W kartonie MAX - 12 kolorów po 15 pałeczek z koloru,

- Artystyczną (ART.) w zestawach 0,25 kg 0,5 kg i 1 kg - dostępna w 11 kolorach pastelowych i 7 fluorescencyjnych

Jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów realizujemy nietypowe projekty w dowolnych opakowaniach i zestawach według życzeń Klienta.